KROS LIGA – MEMORIJAL – FRANJA MIHALIĆ

U nedelju 24 marta u organizaciji Atletskog Saveza Beograda i OAK – Beograd, održano je prvo kolo kros lige-Memorijal Franja Mihalić. Kros je održan u parku iznad sprtske dvorane –Aleksandar Nikolić. Kros je imao regionalni takmičarski karakter, a ućestvovalo je  25 atletskih klubova .

Atletski klub Tamiš je predvodjen trenerom Zoranom Kocićem učestvovao sa 4 (četvoro) atletičara/ki i osvojio 2 zlatne medalje.

U trci mladjih pionira na deonici od 500m Stefan Marić je osvojio zlatnu medalju i titulu apsolutnog pobednika Krosa.

U trci pionirki do 14 godina ne deonici od 1000m , Sanja Marić je ubedljivo osvojila zlatnu medalju i titulu apsolutne pobednice Krosa, sa velikom prednošću od 150 m ispred svih ostalih atletičarki.

Saška Radanov je u istoj trci šesta stigla na cilj.

Nikola Branisavljević je u trci atletskih skola na deonici od 300m takodje kroz cilj prošao kao šesti takmičar.

Kros liga Memorijal Franja Mihalić je bio svojevrsna generalna proba za Prvenstvo Vojvodine u Krosu koji će se održati za predstojeći vikend u Zrenjaninu i sa kojeg AK Tamiš očekuje vredne rezultate.