NEREŠENO U DEČU

U okviru Opštinske lige Pećinci juče je odigrana utakmica 8. kola između domaćeg Sremca iz Deča i gostiju OFK Brestač. Prvo poluvreme domaći fudbaleri završili su sa dva gola prednosti. Međutim, u nastavku utakmice nisu uspeli da sačuvaju prednost i Brestačani izjednačuju rezultat i sa novim bodom sačuvali su liderskiu poziciju na tabeli. Konačan rezultat Sremac – OFK Brestač 2:2.

Na poluvremenu, polaznici Škole fudbala Sremca, pod nadzorom mladog trenera Vladimira Kresojevića, održali su „javni trening“.

Deč: Igralište Sremca. Gledalaca: 50. Sudija: Zoran Berber (Pećinci). Strelci: 1:0 Danilović u 3, 2:0 Bačevac u 35, 2:1 Cvetković u 50, 2:2 Stevanović u 80. minutu. Crveni karton: Žutić (Sremac), A. Sretković (OFK Brestač).

Sremac: Danilović, Ludsajić, Sekulić, Jurišić, Nedeljković, Danilović, Mijatović, Jovanović, Milić, Kresojević, Bačevac.

OFK Brestač: A. Sretković, Lozančić, Stevanović, Inajetović, Jokić, Svilar, Stojkovski, Kovačević (N. Sretković), Savić, Cvetković, Balinović (od 46. Z, Jovičić).

Izvor: Opština Pećinci