NEREŠENO U DONJEM TOVARNIKU

Fudbaleri sremskoligaša iz Donjeg Tovarnika juče su odigrali poslednju kontrolnu utakmicu pred odlazak na pripreme na Lepenski vir. U prvom poluvremenu utakmice protiv Budućnosti iz Salaša Noćajskog, trener Živko Budimirović ukazao je poverenje igračima, koji bi najverovatnije trebalo da budu starteri sledeće nedelje protiv Borca u Klenku, u okviru 16. kola.

U 23. minutu, nakon prekršaja nad Simovljevićem u kaznenom prostoru Slobode, Otašević je dosudio penal, koji Stanić nije iskoristio. Tačnije, Radosavljević je bio na visini zadatka. Desetak minuta kasnije, ipak, dolazi do promene rezultata: šut Sretenovića sa oko 25 metara bio je neodbranjiv za golmana Radosavljevića.

U nastavku utakmice, „druga slika“. Sloboda preuzima inicijativu, koja u 61. minutu dovodi do izjednačenja, kada se pred golom Budućnosti najbolje snašao P. Majstorović. Konačan rezultat FK „Sloboda“ – FK „Budućnost“ 1:1 (0:1).

Na igralištu Slobode u Donjem Tovarniku, pred oko 100 gledalaca, sudio je Milan Otašević iz Rume.

Izvor: Opština Pećinci