NOVA POBEDA SLOBODE

Fudbaleri Slobode iz Donjeg Tovarnika dočekali su juče fudbalere Dunava iz Starih Banovaca. Protiv srpskoligaša iz Starih Banovaca, lider Sremske ligre prikazao je veoma dopadljivu i efikasnu igru, iako je ostalo još neiskorišćenih prilika. Domaćin je poveo u 25. minutu posle centaršuta iz ugla Dragojevića i odbijene lopte, koju je odlično prihvatio Kuburović i poslao u nebranjeni deo gola. Prednost je duplirana u 77. minutu na sličan način: Dragojević ubacuje loptu iz ugla pred gol Dunava, gde je najviši u skoku bio Vladan Ninić. Nekoliko minuta kasnije svoje realizatorske sposobnosti na pravi način je pokazao iskusni Jerković, koji je rutinski savladao Todorovića za konačnih 3:0.

Prijateljsku utakmicu između FK „Slobode“ i FK „Dunava“, na igralištu Slobode u Donjem Tovarniku, sudio je Bojan Pavlović iz Ogara.

Sledeću proveru, sremskoligaš iz Donjeg Tovarnika, ima u nedelju, kada će za rivala imati Budućnost iz Salaša Noćajskog.

Izvor: Opština Pećinci