PEĆINČANI IGRALI NEREŠENO NA SUVAČI

Lider Međuopštinske lige Srem, pećinački FK „Donji Srem 2015“ juče je na Suvači odigrao prvu kontrolnu utakmicu protiv komšija iz Dobrinaca FK „Sremac“. Naporne pripreme domaćina bile su dovoljan razlog da utakmica protekne u gotovo izjednačenoj igri, a samo na trenutke mogla se naslutiti razlika u kvalitetu u odnosu na Dobrinčane. Konačan rezultat Donji Srem 2015 – Sremac (D) 2:2 (2:0).

Na stadionu Sportskog centra „Suvača“ u Pećincima, pred oko 100 gledalaca, sudio je Petar Maksić iz Ogara, a strelci su: Devrnja u 40. i 45. minutu (Donji Srem 1915), Vukmanović u 46. i 80. minutu. (Sremac, Dobrinci).

Tokom proteklog vikenda kontrolne utakmice igrali su još poneki klubovi iz pećinačke opštine: Napredak (Popinci) – Posavac (Boljevci) 3:0, Šumar (Ogar) – Srem (Sremski Mihaljevci) 4:1 i Graničar (Obrež) – Kupinovo 4:1.

Izvor: Opština Pećinci