ПОДЕЛА БОДОВА У БРЕСТАЧУ

Јуче је у Брестачу одиграна одложена утакмица 15. кола Међуопштинске лиге Срем – група Исток, ОФК Брестач – Граничар 1:1 (0:0). Одигравањем ове утакмице комплетиран је јесењи део сезоне у овом такмичењу.

Табела после завршетка првог дела првенства: 1. Срем (41:16) 35, 2. Раднички (34:10) 34, 3. Сремац (35:19) 31, 4. Полет (33:27) 31, 5. Граничар (36:21) 28, 6. Напредак (29:17) 28, 7. Јединство (19:17) 23, 8. Фрушкогорац (16:22) 22, 9. Младост (31:39) 17, 10. ОФК Брестач (16:25) 16, 11. Хртковци (20:36) 16, 12. Крушедол (30:33) 15, 13. Шумар (22:30) 13, 14. ЧСК (22:32) 13, 15. Дунав (16:28) 11 и 16. Камени (10:38) 6 бодова.

ОФК Брестач – Граничар

1:1 (0:0)

Одигравањем одложене утакмице из 15. кола, спуштена је завеса на јесењи део сезоне у Међуопштинској лиги Срем – Исток. Некомплетни састави обе екипе и јак ветар, можда су оправдање за не баш претерано квалитетну игру, али је зато судија Кавгић имао пуне руке посла.

Утакмица ће се најдуже памтити по два карактеристична детаља. У 68. минуту, голом искусног Кнежевића, директно из слободног ударца, гости су дошли у вођство. И када су сви очекивали да ће се екипа из Обрежа вратити кући с пуним пленом, у 86. минуту, Сандић , који је ушао у игру минут раније, поравнава резултат.

Подела бодова је можда и најреалнији резултат, иако се чинило да је Граничар, посебно у другом полувремену имао више од игре.

На игралишту ОФК Брестача утакмицу је судио Срђан Кавгић са помоћницима Огњеном Митровићем и Александром Скакавцем, који је током 90 минута игре поделио жуте картоне – Сретковић (ОФК Брестач), Кекић и Јовановић (Граничар); црвене картоне: Савић у 10. минуту (ОФК Брестач), Ољача у 10. и Јовановић у 82. минуту, други жути (Граничар).

ОФК БРЕСТАЧ: Младеновић, Обреновић (од 85. минута Сандић), Анђелковић, Глушац, Марин, Стојковски, Милутиновић, Сретковић, Петронијевић, Ђурић, Савић .

ГРАНИЧАР: Самарџић, Михајловић, Јовановић, Живановић, Ољача, Обрадовић, Дражић, Жунић, Кнежевић, Михајловић, Кекић.

Извор: Општина Пећинци