ПОСЛЕДЊА УТАКМИЦА У СЕЗОНИ ЗАВРШЕНА У 46. МИНУТИ – ОСТАНЄ ЗМАГАНЄ У СЕЗОНИ ЗАКОНЧЕНЕ У 46. МИНУТИ

ЂУРЂЕВО: Стадион ФК „Бачка 1923”. Главни судија Дуња Вукчелић (Нови Сад), помоћни Милорад Субашић (Ветерник) и Јелена Трнинић (Нови Сад).

За Бачку су играли: Игњић, Тривуновић Драган, Тривуновић Љ., Дејаниовић, Павлов, Дангубић, Петровић, Марковић, Багић, Гелић и Тривуновић Душан. Замене: уместо Станковића у 44. минути улази Душан Тривуновић. Ґолове за Бачку су постигли: Душан Гелић у 20. минути и Небојша Бачић у 25. и 37. минуту. Утакмица је завршена са победом домаћина 3:0 (3:0).

У 15. и последњем колу у јесењег дела првенства Подручне фудбалске лиге Нови Сад, јуче 18. новембра шестопласирани ФК „Бачка 1923” из Ђурђева угостио је тринаестопласирани ФК „Милетић” из Мошорина. Гостујућа екипа наступила је са седам играча. У 46. минуту судија не наставља утакмицу, јер се играч гостујуће екипе повредио, а лекар је то констатовао.

После ове последње утакмица ФК „Бачка 1923” има бољи положеј, место више, пето са укупно 23 бода. У овом делу првенства са петнаест утакмица забележила је – 7 победа, 5 нерешених и 3 изгубљене утакмице. После ове напорне сезоне за фудбалере првог тима ђурђевачке Бачке следи заслужени одмор.

За војвођанске.рс : Б. Ђурђев

ДЮРДЬОВ: Стадион ФК „Бачка 1923”. Главни судия Дуня Вукчевич (Нови Сад), помоцни Милора Субашич (Ветерник) и Єлена Трнинич (Нови Сад).

За Бачку бавели: Иґнїч, Тривунович Драґан, Тривунович Лю., Деянович, Павлов, Данґубич, Петрович, Маркович, Баґич, Ґелич и Тривунович Душан. Замени: мсрто Станковича у 44. минути вошол Душан Тривунович. Ґоли за Бачку дали: Душан Ґелич у 20. минути и Небойша Баґич у 25. и 37. минути. Змаганє закончене з побиду домашнїх 3:0.

У 15. и остатнїм колє єшеньскей часци першенства Подручней лиґи Нови Сад, вчера 18. новембра шестопласовани ФК „Бачка 1923” з Дюрдьова угосцел тринастопласовани ФК ФК „Милетич” з Мошорину. Госцуюца екипа бавела зоз седем бавячох. У 46. минути бависка судия нє наставел змаганє, бо ше бавяч госцуюцей екипи покалїчел, а лїкар установел.

После того остатнього змаганя, ФК „Бачка 1923” ма лєпше положенє, место вишей, пияте з 23 боди. У тей часци першенства з петнац змаганя зазначела – 7 побиди, 5 нєришене и лєм 3 страцени змаганя. После напартей сезони за фодбалерох першого тима дюрдьовскей Бачки шлїдзи одпочивок.

За войводянски.рс : Б. Дюрдєв