POZNATI POLUFINALISTI LETNJEG TURNIRA U MALOM FUDBALU

Nakon odigranih četvrtfinalnih utakmica poznate su četiri najbolje ekipe na ovogodišnjem Letnjem turniru u malom fudbalu koje će se boriti za pobednički ček od 100.000 dinara, navodi subotica.info

Najviše uzbuđenja publika je mogla da vidi u trećoj utakmici dana između ekipa Full Fell Sandex i Bajmok 1389. Prvo poluvreme je bilo krajnje neizvesno i uzbudljivo, ali j eipak završeno bez golova. u Nastavku meča Full Fell Sandex je u 27. minutu poveo odličnim šutem iz daljine Miloša Kovača, da bi 5 minuta kasnije Bajmok preko Aleksandra Ćovina poravnao na 1:1. U finišu meča igrači Full Fell Sandexa su imali i dva minuta igrača više, ali nisu uspeli to i da iskoriste. Pobednika je odlučial penal serija u kojoj su se bolje snašli igrači Bajmoka i plasirali se u polufinale.

U ostalim susretima favoriti su opravdali očekivanja. Pored Bajmoka u polufinale su se plasirale ekipe Kraljevina Srbija Peđa RS Auto, Europartner i NTM Čikerija.

Rezultati četvrtfinala:

Gentlemens – Europartner 1:7 (0:6)
Kraljevina Srbija Peđa RS Auto – Sash Caffe 6:0 (3:0)
Full Fell Sandex – Bajmok 3:4,1:1 (0:0) nakon penala
Mungosi – NTM Čikerija 1:5 (0:2)

Polufinalne utakmice su na programu u četvrtak 29. avgusta po sledećem rasporedu:

• 20:00 NTM Čikerija – Bajmok
  • 20:50 Kraljevina Srbija Peđa RS Auto – Europartner

Izvor: subotica.info