PREGLED RUKOMETNIH LIGA

PREGLED RUKOMETNIH LIGA

SUPERLIGA

 

19.kolo

Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.03.201818:30 Železničar 1949 30 : 24 Šamot 65
10.03.201819:00 Crvena zvezda 23 : 23 Požarevac
10.03.201819:00 Mokra Gora 23 : 22 Sloga (P)
10.03.201819:00 Rudar 26 : 25 Spartak Vojput
11.03.201818:00 Partizan 25 : 29 Obilić

Beograd

11.03.201818:30 Metaloplastika 34 : 21 Jugović

 

 

Poz Tim UT PB N PR DG PG GR BOD
1 Železničar 1949 19 16 1 2 588 475 +113 33
2 Partizan 19 12 1 6 509 461 +48 25
3 Crvena zvezda 19 10 2 7 521 498 +23 22
4 Metaloplastika 19 11 0 8 507 484 +23 22
5 Obilić 19 10 2 7 503 513 -10 22
6 Rudar 19 9 3 7 502 496 +6 21
7 Sloga (P) 19 9 1 9 487 506 -19 19
8 Spartak Vojput 19 8 1 10 480 468 +12 17
9 Šamot 65 19 7 3 9 493 506 -13 17
10 Mokra Gora 19 6 2 11 488 531 -43 14
11 Požarevac 19 2 6 11 498 540 -42 10
12 Jugović 19 3 0 16 470 568 -98 6

 

SUPER B LIGA SEVER-CENTAR

 14.kolo

Rezultati

Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.03.201820:00 Jedinstvo 30 : 24 Crvenka
11.03.201818:00 Morava 27 : 27 Kikinda Grindex
10.03.201818:00 Vrbas Petrol 25 : 22 Inđija
11.03.201819:30 Mačva 23 : 26 Kolubara

Lazarevac

09.03.201817:00 Proleter 28 : 19 Sinđelić

 

 

Poz Tim UT PB N PR DG PG GR BOD
1 Kolubara 13 9 2 2 356 307 +49 20
2 Proleter 13 10 0 3 341 294 +47 20
3 Kikinda Grindex 13 9 1 3 354 330 +24 19
4 Morava 13 8 1 4 372 363 +9 17
5 Jedinstvo 12 6 0 6 300 299 +1 12
6 Loznica 12 6 0 6 307 327 -20 12
7 Vrbas Petrol 13 5 1 7 359 364 -5 11
8 Mačva 13 5 0 8 351 368 -17 10
9 Inđija 13 4 1 8 321 321 0 9
10 Crvenka 13 4 1 8 320 352 -32 9
11 Sinđelić 12 0 1 11 262 318 -56 1

 

PRVA LIGA SEVER

13.kolo

Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.03.201816:00 Sivac 69

Sivac

52 : 30 Srem SM
10.03.201820:00 Mladost TSK 29 : 22 Dolovo
10.03.201818:00 Apatin 26 : 24 Lavovi BP
10.03.201819:00 Jabuka 34 : 19 Mladost (V)
10.03.201819:00 Banatski Karlovac 34 : 33 Crvena zvezda

 

Poz Tim UT PB N PR DG PG GR BOD
1 Lavovi BP 12 10 0 2 377 275 +102 20
2 Sivac 69 12 9 1 2 373 311 +62 19
3 Jabuka 12 9 0 3 365 298 +67 18
4 Crvena zvezda 12 7 0 5 396 336 +60 14
5 Mladost TSK 12 7 0 5 300 297 +3 14
6 Apatin 11 6 0 5 321 281 +40 12
7 Hercegovina 11 6 0 5 328 329 -1 12
8 Dolovo 11 3 2 6 268 302 -34 8
9 Banatski Karlovac 12 3 1 8 340 378 -38 7
10 Mladost (V) 11 1 0 10 256 362 -106 2
11 Srem SM 12 1 0 11 304 459 -155 2

 

DRUGA LIGA SEVER

 

17.kolo

Rezultati

Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.03.201818:30 Titel 23 : 30 Radnički 1958
17.03.201819:30 Vojvoda Stepa 27 : 24 Somborelektro
18.03.201818:00 Potisje Pleteks 21 : 20 Slavija
16.03.201820:00 Dalmatinac 26 : 30 ORK Pančevo
17.03.201817:30 Nova Pazova 1957 30 : 19 PIK Prigrevica

Prigrevica

17.03.201819:00 Radnički (JT) 31 : 34 Budućnost
28.03.201819:15 Zrenjanin : Metalac

 

 

Poz Tim UT PB N PR DG PG GR BOD
1 ORK Pančevo 17 12 1 4 501 454 +47 25
2 Radnički 1958 17 11 3 3 490 452 +38 25
3 Vojvoda Stepa 17 12 0 5 521 450 +71 24
4 Somborelektro 17 12 0 5 509 448 +61 24
5 Slavija 17 11 1 5 497 403 +94 23
6 Nova Pazova 1957 17 10 3 4 456 392 +64 23
7 Budućnost 17 9 2 6 549 537 +12 20
8 Metalac 16 7 2 7 462 461 +1 16
9 Potisje Pleteks 17 7 1 9 459 448 +11 15
10 PIK Prigrevica 17 6 3 8 455 457 -2 15
11 Dalmatinac 17 6 1 10 514 537 -23 13
12 Titel 17 3 1 13 415 521 -106 7
13 Radnički (JT) 17 3 0 14 443 551 -108 6
14 Zrenjanin 16 0 0 16 371 531 -160 0

 

TREĆA LIGA BAČKA

7.kolo

Rezultati

  Datum | Vreme Domaćin Rez Gost  
  05.11.201716:45 Sombor 36 : 27 Borac  
  05.11.201719:00 Rusin 26 : 21 Kljajićevo

Kljajićevo

 
  04.11.201714:00 Graničar 30 : 25 Grafičar  
Poz Tim UT PB N PR DG PG GR BOD
1 Graničar 6 5 0 1 180 157 +23 10
2 Rusin 6 4 0 2 163 165 -2 8
3 Grafičar 6 3 1 2 176 151 +25 7
4 Sombor 6 3 1 2 179 163 +16 7
5 Kljajićevo 5 1 1 3 128 147 -19 3
6 Borac 4 1 0 3 98 126 -28 2
7 Sivac 69/2 5 0 1 4 136 151 -15 1

 

TREĆA LIGA BANAT

6.kolo

Rezultati

Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
29.10.201716:00 Senta 32 : 28 Naftagas
28.10.201715:00 Jedinstvo 34 : 22 Obilić

Novi Kneževac

 

Poz Tim UT PB N PR DG PG GR BOD
1 Naftagas 6 5 0 1 220 143 +77 10
2 Senta 6 5 0 1 194 166 +28 10
3 Jedinstvo 6 1 0 5 167 194 -27 2
4 Obilić 6 1 0 5 129 207 -78 2

 

TREĆA LIGA JUŽNI BANAT

 

7.kolo

Rezultati

  Datum | Vreme Domaćin Rez Gost  
  12.11.201715:30 Omladinac 33 : 17 Radnički  
  12.11.201717:00 Glogonj 15 : 21 Unirea  
  12.11.201717:30 Dolovo 23 : 14 Vladimirovac  
Poz Tim UT PB N PR DG PG GR BOD
1 Dolovo 6 4 2 0 163 111 +52 10
2 Crepaja 6 4 1 1 168 140 +28 9
3 Unirea 6 4 1 1 164 144 +20 9
4 Omladinac 5 2 0 3 114 104 +10 4
5 Glogonj 5 2 0 3 99 123 -24 4
6 Vladimirovac 6 1 0 5 120 158 -38 2
7 Radnički 6 1 0 5 122 170 -48 2

 

TREĆA LIGA SREM-JUŽNA BAČKA

 

 

Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
05.11.201718:00 Radnički 28 : 25 Vojka
05.11.201716:00 Ruma 36 : 26 Hajduk
05.11.201720:00 Jedinstvo 30 : 30 Inđija 2

 

Poz Tim UT PB N PR DG PG GR BOD
1 Radnički 6 6 0 0 210 142 +68 18
2 Vojka 6 4 0 2 162 136 +26 12
3 Ruma 6 4 0 2 161 151 +10 12
4 Hajduk 6 3 1 2 171 172 -1 10
5 Inđija 2 6 1 2 3 163 176 -13 5
6 Jedinstvo 6 1 1 4 142 180 -38 4
7 Beočin 6 0 0 6 142 194 -52 0

 

 

Za vojvodjanske.rs : M. B.

Author Image
Lala
%d bloggers like this: