PRVA UTAKMICA I PRVI BODOVI ZA PEĆINČANE

Fudbaleri pećinačkog Donjeg Srema dočekali su juče goste iz Martinaca FK „Borac“ u prvoj utakmici u sremskoligaškom društvu. Prvo poluvreme proteklo je u brojnim prilikama domaćih fudalera, koji su bili vidno fizički spremniji. Tek u drugom poluvremenu Donji Srem 2015, materijalizovao je svoju inicijativu. U 50. minutu, Marković je odlično reagovao na centaršut Maksimovića. Petnaestak minuita kasnije odličan šut Duška Radosavljevića iskosa, sa dvadesetak metara od gola Jandrića. Pet-šest minuta kasnije, u istom napadu, Tomšić i Džakić propuštaju sjajne prilike da smanje prednost domaćina. Konačno, u 80. minutu, svojim drugom golom Marković postavlja konačan rezultat Donji Srem 2015 – Borac 3:0 (0:0)

Na igralištu Sportskog centra „Suvača“ pred oko 200 gledalaca sudio je Božidar Sudžum iz Inđije, koji je, tokom utakmice, podelio dva žuta kartona.

Izvor: Opština Pećinci