SLOBODA POBEDILA U PUTINCIMA

U okviru prvog kola Kupa Područnog fudbalskog saveza Srem, juče su se u Putnicima sastali domaćini FK „PSK“ i gosti iz Donjeg Tovarnika FK „Sloboda“. U večernjim satima, pod svetlošću reflektora, Sloboda je odličnom igrom savladala domaćine. Konačan rezultat PSK – Sloboda 1:4 (0:3).

Tokom devedeset minuta, utakmicu je sudio Aleksandar Skakavac sa pomoćnicima Vladimirom Blažonom i Stefanom Mušicki iz Rume, a strelci su bili sledeći: 0:1 Kordolup u 10, 0:2 S. Radošević u 21, 0:3 Mrkajić u 30, 0:4 Mrkajić u 54. i 1:4 Vuković u 65. minutu.

PSK: Karas, Pešelj, Inđić, Vidaković, Stjepanović, Beraković, Tanasković, Vuković, Krnjajić, Jovanović, Dukić.

SLOBODA: Radosavljević, Ragastovac, Zeljko, Mitrović, V. Ninić, Kordolup, Ašćerić, Bosiljkov, Gaćeša, Mrkajić, Radošević.

Rezultati utakmica prvog kola Kupa Područnog fudbalskog saveza Srem: Radnički (Šid) – Radnički (Sremska Mitrovica) 3:3, penalima 6:7, PSK (Putinci) – Sloboda (Donji Tovarnik) 1:4, Jadran (Golubinci) – Podunavac (Belegiš) 0:6, Ljukovo – Dunavc (Stari Banovci) 6:1 i Rudar (Vrdnik) – Hajduk (Divoš) 2:3.

Izvor: Opština Pećinci