SLOBODA SLAVILA POD SVETLOŠĆU REFLEKTORA

U okviru predkola Kupa Područnog fudbalskog saveza Srem, juče su se u Donjem Tovarniku sastali fudbaleri domaće FK „Sloboda“ i pećinačkog FK „Donji Srem 2015“. Meč ova dva tima, pored zanimljivih detalja, ostaće zabeležen kao prva zvanična utakmica koja je odigrana pod svetlošću reflektora.

Već posle nekoliko minuta igre, gosti su sjajnim udarcem Duška Radosavljevića poveli 0:1. Međutim, domaćin je brzo preuzeo inicijativu, te je preko Mrkajića u 20. minutu poravnao rezultat, da bi se isti igrač dvadesetak minuta kasnije još jednom upisao u listu strelaca. Sve dileme otklonio je Ristić u 66. minutu, kada je postavljen konačan rezultat Sloboda – Donji Srem 2015 3:1.

Na igralištu Slobode, utakmicu je sudio Aleksandar Skakavac, koji je tokom devedeset minuta igre podelio 3 žuta kartona.

Sloboda: S. Ninić, Bosiljkov, Đuričić (od 65. minuta S. Radošević), V. Ninić, Zeljko, M. Radošević. Ragastovac, Kordolup (od 65. minuta Mitrović), Dragojević, Ristić, Mrkajić (od 46. minuta Ristić),

Donji Srem 2015: Jelača, Nović, Radivojević, S. Radosavljević, Dugonjić, D. Radosavljević, Puzić, A. Ljubojević, V. Ljubojević (od 6. minuta Marković), Maksimović, Perišić.

Izvor: Opština Pećinci