СЛОБОДА УБЕДЉИВА НА ДОМАЋЕМ ТЕРЕНУ

Током утакмице осмине финала Купа подручног фудбалског савеза Срем, фудбалери Слободе из Доњег Товарника ефикаснијом игром против фудбалера Омладинца из Нових Бановаца изборили су пласман у четвртфинале Купа.

Домаћин је повео голом Павловића у 49. минуту из слободног ударца (скраћени корнер). Доминација Слободе потврђена је у 61. минуту: велика гужва у казненом простору Омладинца, одбијену лопту прихвата Пилиповић и добро одмереним ударцем шаље лопту у доњи леви угао гола Кнежевића за 2:0. Све дилеме, ако их је и било, отклонио је голом Вукотић у 77. минуту, када је на најбољи начин материјализовао брзу контру Слободе.

Коначан резултат: Слобода – Омладинац 3:0 (0:0)

ДОЊИ ТОВАРНИК. Игралиште: ФК Слободе. Гледалаца: 50. Судија: Владимир Блажон (Рума). Помоћници: Бранислав Љубинковић (Рума) и Немања Павловић (Шабац). Стрелци: 1:0 Павловић у 49, 2:0 Пилиповић у 61. и 3:0 Вукотић у 77. минуту. Жути картони: Терзић и Аћимовић (Слобода).

СЛОБОДА: Кромпић, Глишић (од 46. Лазаревић), Кубуровић, Јосимов, Терзић (од 82. Калајџић), Ђуричић, Аћимовић, Н. Павловић (од 79. Ђорић), Милинковић (од 79. Видић), Пилиповић, Јошић (од 46. Вукотић).

ОМЛАДИНАЦ: Кнежевић, Тривић, Мисић, Максимовић, Мићић, Миленковић, Симоновић, Стевановић, Биочанин, Лажајић, Иванчевић.

Извор: Општина Пећинци