СВИ РУМСКИ КИКБОКСЕРИ ОСВОЈИЛИ МЕДАЉУ НА ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ

На Првенству Србије у дисциплини К1, одржаном у Сенти протеклог викенда чланови Кик бокс клуба „Ру09“ остварили су сјајне резултате.

Свих осам румских спортиста је освојило медаље на овом такмичењу, а чак половина ону најсјајнију.

Златне медаље су освојили: Николина Касап, јуниорка -65 кг; Иван Марковић, млађи јуниор -63,5; Мишо Воркапић, јуниор +91кг и Младен Честић, сениор А класе -63,5 кг.  Сребрним медаљама су се окитили: Драган Делић, јуниор – 60 кг и Милош Вуковић јуниор -71 кг, који је у финалу поражен у неизвесном мечу од кадетског шампиона Европе. Милош је поражен тек на крају треће рунде, иако је водио готово читав меч. Две бронзане медаље су узели: Урош Мимић кадет -45 кг и Александар Јовановић млађи јуниор -54кг.

Румски клуб је у укупном пласману на овом такмичењу, у конкуренцији чак 50 клубова, заузео високо друго место.

Извор: Општина Рума