ODIGRAN DRUGI DAN LETNJEG TURNIRA U MALOM FUDBALU

Na terenu CS Prvomajska odigran je drugi dan Letnjeg turnira u malom fudbalu, navodi subotica.info. Na rasporedu su bile četiri utakmice od kojih su dve bile izuzetno neizvesne do samoga kraja.

Drugi takmičarski daan otvorile su ekipe Palića i Gentlemensa. Pojačani Palićani poveli su sa 2:0, međutim ekiopa Gentlemensa se nije predavala. U drugom poluvremenu za dva minuta su postigli dva gola preko Kotaraša i Bačića za rezultatsko poravnanje u 29. minutu. Prednost Paliću vratio je Spajić Matija svojim drugim golom na utakmici za 3:2, devet minuta pre kraja susreta. Gentlemensi nisu imali sreće da dođu do novog poravnanja, pogodili su i dva puta stativu, ali rezultat se nije menjao. U drugom susretu Full Fell Sandex je došao do brzog vodstva od 3:0 da bi Nikola i sinovi smanjili na 3:2 i meč učinili znatno zanimljivijim. Ipak u nastavku susreta Full fell je opravdao ulogu nosiova grupe i stigao do konačne pobede.

Treći meč je bio uzbudljiv i neizvestan do samoga kraja. Vodila se velika borba na terenu. Poveli su Mungosi odličnim golom Ušumovića iz daljine već iu trećem minutu, da bi u samom finišu prvog poluvremenu Dukat poravnao preko Vukašina Bradarića. U drugom poluvremenu obe ekipe su imale po nekoliko izglednih prilika, ali rezultat se nije menjao do samog kraja susreta. I već kada se očekivalo da će doći do podele bodova Ćuso Boris golom u poslednjoj minuti rešava pitanje pobednika, Mungosi-Dukat 2:1. U poslednjem meču dana Europartner je opravdao ulogu favorita i nosioca grupe. Ekipa „Boss i po trnju“ je imala kadrovskih problema sa brojem igrača i zbog toga nije uspela da izdrži visok ritam igre koji su nametnuli protivnici. Na kraju ubedljiva pobeda Europartnera koja ih vodi u nastavak takmičenja.

Rezultati drugog dana:

• Gentlemens – FK Palić 2:3 (0:1)
  • Full Fell Sandex – Nikola i sinovi 6:2 (3:2)
  • Dukat Doo – Mungosi 1:2 (1:1)
  • Boss i po trnju – Europartner 0:8 (0:3)

Turnir se nastavlja u ponedeljak 27. avgusta kada se i završava grupna faza takmičenja.