UBEDLJIVA POBEDA FUDBALERKI SPARTAKA

ŽFK Spartak – Kolubara 12:0 (6:0)

Gradski stadion u Subotici. Sudija: Strelci: Tijana Matić, 13. i 43. minut, Tijana Filipović, 15., 40., 74. i 90. minut, Anastasija Ćirić, 32. i 38. minut Alina Baka, 49. minut, Кrstina Tanasković, 80. 81. i 87. minut

ŽFK Spartak: Milica Кostić (Dajana Mihajlović), Alina Baka (Natalija Obradović), Oršoja Vajda (Milana Golubović), Violeta Slović, Anđela Frajtović, Vesna Milivojević, Tijana Filipović, Biljana Ilić (Kristina Nađ), Tijana Matić, Živana Stupar, Anastasija (Kristina Tanasković).

Kolubara: Sandra Milojević, Helena Radovanović (Marijana Teodosijević), Slađana Vejnović, Biljana Tešić (Jovana Jovanović),  Ivana Jovanović (Jovana Drobnjak), Sandra Đilas, Gordana Milinović, Marija Кrunić (Sanja Ristić), Jovana Sretenović, Slađana Lazarević, Ivana Bobić (Tamara Jovanović)

Fudbalerke Spartaka opravdale su ulogu favorita u utakmici protiv Kolubare, debitanta u Super ligi, pobedivši sa ubedljivih 12:0, navodi subotica.info.

Već posle pola sata igre domaće su postigle tri gola te pokazale da su utakmicu ozbiljno shvatile. Posebno se istakla Tijana Filipović koja je postigla četiri gola. Jedan od najlepših golova na utakmici bio je pogodak Tijane Matić koja je iskosa sa 25 metara loptu poslal u mrežu ispod prečke.

U sledećem kolu koje je na programu 29. avgusta fudbalerke Spartaka gostuju ekipi Požarevca.

Izvor: subotica.info