GOSPOĐINČANI NIŽU POBEDE NA SVOM TERENU

Fudbaleri Jedinstva iz Gospođinaca ugostili su na svom terenu ekipu F.K. Obilić iz Vilova.

Odigrana je prvenstvena utakmica 18.kola Gradske lige Novi Sad.

Gospođinčani su od samog početka preneli igru na protivničku stranu terena, što je dalo priliku za niz šansi od kojih su iskoristili dve.

U 13. minutu oboren je u šesnaestercu protivnika domaći fudbaler Miloš Pinjo i sudija je opravdano dosudio penal, koji je uspešno izveo isti fudbaler nad kojim je prekršaj bio učinjen.

Pritisak na gol Obilića bio je konstantan u 22. minutu Miloš Pinjo postiže gol za 2 : 0, u nastavku utakmice sudije su poništile gol koji je Miloš dao zbog igranja rukom.

U drugom poluvremenu dominacija domaćih fudbalera se nastavila, postižu još dva pogotka, strelci Miloš Pinjo i Savić Zdravko.

Gosti nisu uspeli da nađu rešenje za razigrane fudbalere Jedinstva, koji su nošeni prednošću igre na domaćem terenu i navijanju publike dominirali u svim segmentima utakmice.

Za vojvodjanske: M. Živković