VELIKA POBEDA BRESTAČA U DERBIJU OPŠTINSKE LIGE

U okviru 11. kola Opštinske lige Pećinci, juče su se sastali OFK „Brestač“ i FK „Srem“ iz Sremskih Mihaljevaca. U prvih dvadesetak minuta, uglavnom ravnopravna igra. Domaćin je došao u vođstvo posle ubačene lopte iz ugla Inajetovića: pred golom Srema najbolje je bio postavljen Miletić. Zanimljiv je bio drugi gol OFK Brestača: Miletić u 35. minutu se odlučuje na udarac, sa preko 35 metara od gola gostiju. Pred samim golom Srema, lopta nezgodno odskače i iznenađuje i preskače Bantića. Do kraja utakmice, na terenu je postojala samo jedna ekipa. S druge strane, ekipa iz Sremskih Mihaljevaca je u svakom pogledu razočarala i u svojim redovima je imala samo Svetozara Matića, raspoloženog za igru. Konačan rezultat OFK Brestač – Srem 6:0 (4:0).

Na igralištu Brestača, pred oko 150 gledalaca sudio je Goran Lazić iz Ašanje, koji je 6 žutih kartona i 2 crvena kartona.

Izvor: Opština Pećinci