KADETI MKK SPARTAK BOLJI OD SLOGE

MKK Spartak Office Shoes – Sloga 86:69 (18:22, 20:17, 26:12, 22:18)

Spartak Office Shoes: Simendić, Čamprag 7, Janković 3, Burda 17, Nagulić 15, Radojčić 7, Kojić 30, Karadžić 5, Rudinski, Mandić, Grčić 2.

Sloboda: Spasojević 6, Tešić, Mitrović 3, Sekulić, Jovanović, Vučić 11, Babić, Luković, Nikolić, Vukajlović 37, Zogović 10, Backo 2.

Kadetska ekipa Spartak Office Shoes pobedila je ekipu Slobode iz Užica sa 86:69 u 14. kolu kadetske Triglav lige, navodi subotica.info. Mladi subotičani su do pobede došli nakon što su gubili u prvoj četvrtini. U nastavku su smanjili greške i na kraju uspeli ubedljivo da trijumfuju.

Poveli su gosti sa 16:7 koševima raspoloženog Vukajlović i Vučića. Spartak je uspeo da se konsoliduje i u 16. minutu košem Čampraga dođu do preokreta 30:29. Subotičani su utakmicu prelomili u trećoj četvrtini, Burda je pogodio za 51:45 a nakon koša nagulića razlika je bila dvocifrena, 59:49. U poslednjoj četvrtini Spartak je rutinski stigao do konačne pobede.

U redovima domaćih istakao se Kojić sa 30 postignutih poena dok je među gostima najefiksaniji bio Vukajlović sa 37 koševa.

Izvor: subotica.info