ПЕЋИНЧАНИ ОДИГРАЛИ НЕРЕШЕНО У ИНЂИЈИ

Фудбалска јавност је са великим нестрпљењем очекивала јучерашњу пријатељску утакмица екипа, које су у првом делу сезоне 2021/2022 биле високотиране у својим лигама -инђијски Железничар, други у Сремској и Доњи Срем 2015 трећи у Војвођанској лиги – Југ.
Два детаља обележила су утакмицу у Инђији у Спортском центру „Леје“. Најпре је у 10. минуту Александар Љубојевић, прелепим и добро одмереним шутем из слободног ударца савладао Благојевића. Нешто касније искусни Јерковић, после неодлучне игре гостујуће одбране, рутински постиже гол.
Коначан резултат Железничар – Доњи Срем 2015 1:1
Тренери Железничара, Деан Катарић и Доњег Срема 2015, Здравко Тривковић, приказаном игром својих изабраника могу бити, у суштини, задовољни.
ИНЂИЈА. Игралиште: СЦ „Леје“, Гледалаца: 100. Судија: Роберт Ипач (Марадик). Стрелци: 0:1 А. Љубојевићу 10, 1:1 Јерковић у 18. минуту.
ЖЕЛЕЗНИЧАР: Благојевић, Пећанац, Грковић, Дубајић, Димитријевић, Јерковић, Мркела, Јовичић, Трбовић, Бранковић, Каурин. Играли су: Петковић, Караћ, Нинић, Ћојановић, Соколовић, Љубинковић, Вучовић, Боснић, Суџум и Пашић.
ДОЊИ СРЕМ 2015: Јелача, Радивојевић, Омега, Јешић, Зејић, А. Љубојевић, Радосављевић, Адамовић, Марковић, Милановић, Каралејић. Играли су још: Ристић, Зорић, В. Љубојевић, Михајловић, Секулић, Перишић, Штетић и Манце.
Извор: Општина Пећинци