RK VOJVODINA U FINALU KUPA SRBIJE!

Rukometaši Vojvodine opravdali su ulogu favorita i savladali iznenađenje ovogodišnjeg kupa RK Mokra Gora iz Zubinog Potoka sa 32:24.Vojvodina je imala problema samo u prvom poluvremenu dok se nije razigrao iskusni Božidar Nadoveza(7 golova) koji je sa nekoliko uzastopnih golova uvećavao prednost domaćih.

U drugom poluvremenu su mu se pridružili i ostali saigrači,a posebno se istakao mladi Luka Radović koji je postigao 7 golova.Prednost se uvećavala iz minuta u minut i u jednom momentu je bila i dvocifrena.

Za svoj peti trofej kupa rukometaši Vojvodine će odmeriti snage sa RK Železničarom iz Niša,koji je u drugoj utakmici savladao RK Metaloplastiku iz Šabca sa 27:26.

Finale počinje u 18h u nedelju,i očekuje se puna sala sportkog centra ,,Slana Bara”koji je postao neosvojiva tvrđava rukometa u Srbiji.Voši želimo sreću i da nastavi svoju petogodišnju dominaciju!

Za vojvodjanske.rs : M. B.