ТРИЈУМФАЛАН ЗАВРШЕТАК ГОДИНЕ ЗА КБК „РУ09“

На међународном турниру Balkans best fighters одржаном у Јагодини протеклог викенда наступило је седморо такмичара Kик бокс клуба „РУ09“. Остварени су одлични резултати, а румски клуб је на овом такмичењу заузео високо четврто место у пласману, одмах иза репрезентација Бугарске и Молдавије и Kик бокс клуба Ниш,најбољег клуба у Србији за ову годину.

Златне медаље су освојили: Младен Честић, сениор до 63,5кг, Милана Михајловић, старија јуниорка до 48кг, Николина Kасап, млађа јуниорка 60+кг као и Милош Вуковић, млађи јуниор до 67кг. Сребрне медаље су освојили Јована Kасап, млађа јуниорка до 60кг као и Драган Делић, млађи јуниор до 54кг. Бронзану медаљу је освојио Петар Јованов, млађи јуниор до 63,5кг.

Извор: Општина Рума